برگزاری جلسه تخنیکی کمیسیون های فرعی مبارزه علیه مواد مخدر

برگزاری جلسه تخنیکی کمیسیون های فرعی مبارزه علیه مواد مخدر

14 جوزای 1397

وزارت مبارزه علیه مواد مخدر جلسه تخنیکی ترتیب لایحه طرز فعالیت کمیسیون­های فرعی ولایتی و ولسوالی ها را به اشتراک اعضای آن برگزار نمود.

سید فیصل حسینی معین مالی و اداری وزارت مبارزه علیه مواد مخدر که ریاست این جلسه را به عُهده داشت، ضمن خوش آمدگویی به اشتراک کنندگان، مبارزه علیه مواد مخدر را نیازمند بسیج خانه به خانه و فرد فرد مردم افغانستان دانست که فعالیت کمیسیون­های فرعی به سطح ولسوالی­ها این مبارزه را هموار و ممکن می­سازد.

آقای حسینی گفت: افغانستان را نمیتوان به جزیره­های کوچک تبدیل کرد، باید دست به دست هم بدهیم تا از پدیده شوم مواد مخدر رهایی یابیم.

معین مالی و اداری وزارت مبارزه علیه مواد مخدر افزود: لایحه کمیسیون عالی که در پهلوی آن کمیسیون­های فرعی نیز داریم  طی چندین  جلسه  ترتیب شد هدف از این جلسه  ترتیب لایحه  طرز فعالیت کمیسیون­های فرعی در  ۳۴ ولایت و ولسوالی­های آن است که با سعی و تلاش شما اعضا ممکن است.

قابل یادآوری است که این جلسه به تاریخ 14 جوزا  سال 1397 خورشیدی  به رهبری  سید فیصل حسینی  معین مالی و اداری وزارت مبارزه علیه مواد مخدر  و نمایندگان وزارت امور داخله ، وزارت زنان، اداره مستقل ارگان­های محل ، ارشاد، حج و اوقاف،انکشاف دهات، زراعت و صحت عامه  در وزارت مبارزه علیه مواد مخدر برگزار گردید.